GoPro Hero 7 블랙 리뷰 및 가격

무료 다운로드 (다른 프로젝트에 나를 기부하십시오.) 고화질.

YouTube에서 나를보고 싶어요. 구독하다.

다운로드

그와 함께 GoPro의 카메라가 내장 된 안정화가 있습니다. 즉, 회사에 따르면 기본적으로 gimball 필요가 없습니다.

현재 완성 된 Hero 7 Black을 대체 한 Hero 6 Black에는 GoPro 창립자 Nick Woodman이 "카메라의 최상의 카메라 안정화"라고 부르는 새로운 전자 이미지 안정화 "Hypersmooth"가 함께 제공됩니다.

또한 개선 된 사운드, Facebook과 같은 사이트로의 실시간 스트리밍, "TimeWarp"라는 환상적인 새로운 시간 모드 등 몇 가지 새로운 기능이 추가되었습니다.

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

그 저렴 형제에 대한 수상 영웅 실버 7 279은 £ 영웅 화이트 7 179 만 파운드 스탠드와 20이 2 년 미만 5 영웅 세션 파운드에 대해, 이는 또한 좋은 전혀 가장 저렴한 GoPro의 카메라 중 하나를합니다.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

UI 향상은 상대적으로 적지 만 15 또는 30 초로 녹화 길이를 제한하는 새로운 "짧은 클립"버튼 (메모리 카드를 채우지 않아도 카메라를 다른 사람들에게 전송하려는 경우)과 개정 된 GoPro 데이터 수집을 수집합니다 사람들이 카메라를 사용하는 방법에 대해.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

공유
잠시 기다려주십시오 ...

코멘트를 작성

Adresa 꽃병 emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *